Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec"
   Admin18.06.2018 07:13:51   
 Nawigacja

Spółdzielnia

Strona główna
Ustawy
Regulaminy
Rada Nadzorcza
Uchwały RN
Protokoły RN
Sprawozdania RN
Zarząd
Uchwały Zarządu
Protokoły Zarządu
Sprawozdania Zarządu
Komitety blokowe
Lustracja
Opinie biegłych
Zadłużenia
Rozliczenia
Dodatki Mieszkaniowe
Przetargi
Sprzedaż
Usługi
Dzierżawa/Wynajm
Wyniki finansowe i stawki opłat
Fundusz remontowy
Gazeta Metalowiec
Prezentacje Multimedialne
Zasoby Spółdzielni
System Zarządzania
Głosy Mieszkańców
Gospodarka odpadami

Informacje

Archiwum newsów
Szukaj
Linki
Galeria zdjęć
Dokumenty do pobrania

Strony tematyczne

TV i Internet
Internetowa Telefonia Cyfrowa
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

 Komitety blokowe

 Wykaz przedstawicieli Komitetów Blokowych
w budynkach mieszkalnych
Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” w Kraśniku
stan na 2018 r.

 

 

OSIEDLE MŁODYCH

 

Lp.

Adres

Nr lokalu

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

Niepodległości 11c

14

31

Tokarczyk Konrad

Lewandowska Alicja

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

2.

Niepodległości 21

59

38

8

Greszeta Ryszard

Pietras Tomasz

Zbiżek Józef

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

3.

Niepodległości 19

47

4

53

Wybraniec Anna

Bochen Iwona

Wójcik Marian

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Członek

4.

Niepodległości 17

29

48

Krzych Kazimierz

Drumlak Irena

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

5.

Niepodległości 15

17

37

Jurak Jan

Bartoś Marianna

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

6.

Niepodległości 13

50

61

Flis Henryk

Mąka Eugeniusz

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

7.

Balladyny 2

18

22

Niezgoda Marian

Jarosz Edward

Przewodniczący

Członek

8.

Balladyny 4

1

4

21

17

Świąder Marian

Bis Teresa

Matysek Stanisław

Lenart Andrzej

Przewodniczący

Sekretarz

Członek

Członek

9.

Balladyny 6

4

14

Sałata Lech

Brzuszek Piotr

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

10.

Słowackiego 9

16

Krzak Maria

Przewodniczący

11.

Słowackiego 11

5

18

Majcher Marek

Piasecki Dariusz

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

12.

Słowackiego 13

20

Kurzępa Stanisław

Z-ca Przewodniczącego

 

 

OSIEDLE METALOWIEC

Lp.

Adres

Nr lokalu

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

Niepodległości 24

37

4

36

Grzesik Władysław

Drozd Józef

Kapica Jan

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Członek

2.

Niepodległości 28

36

 

5

Wojtaszek Ryszard

Sulik Wiesława

Miękina Barbara

Przewodniczący

Sekretarz

Członek

3.

Dekutowskiego 2

37

10

13

Wojtak Kazimiera

Resztak Marianna

Sobański Andrzej

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

Sekretarz

4.

Dekutowskiego 5

50

9

Albin Ferdynant

Wielgus Dominik

Przewodniczący

Sekretarz

5.

Dekutowskiego 7

64

27

Kurant Kazimierz

Rubaj Lech

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

6.

Metalowców 2

4

Mazurek Jan

Przewodniczący

 

7.

Metalowców 3

1

37

Staniec Adam

Krzosek Anna

Przewodniczący

Sekretarz

8.

Metalowców 4

37

32

Gąszczyk Danuta

Sadowska Krystyna

Przewodniczący

Sekretarz

9.

Metalowców 5

brak komitetu blokowego

10.

Metalowców 6

26

30

Rydz Danuta

Naurecka Helena

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

11.

Metalowców 7

48

28

Pizoń Wiesław

Woźniak Stanisław

Przewodniczący

Sekretarz

12.

Metalowców 8

30

15

Madejek Jan

Goch Henryka

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

13.

Metalowców 9

1

Hreszczyk Jan

Przewodniczący

14.

Grunwaldzka 1

14

20

34

Błaszczyk Teresa

Stańczyk Ryszard

Bryczek Władysław

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

15.

Grunwaldzka 3

17

12

Rzepka Kazimiera

Kasak Krystyna

Przewodniczący

Członek

16.

Grunwaldzka 5

3

18

Lis Agnieszka

Małek Wiesława

Przewodniczący

Członek

17.

Grunwaldzka 8

2

13

Wiech Maria

Muszyński Leszek

Przewodniczący

Członek

18.

Grunwaldzka 10

1

33

3

Prokop Małgorzata

Zmorczyńska Macieja

Kupisz Danuta

Przewodniczący

Sekretarz

Członek

19.

Grunwaldzka 12

3

12

Miękina Michał

Sokal Zenobia

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

20.

Grunwaldzka 14

16

17

Porzyć Danuta

Kalinowski Stanisław

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

21.

Klonowa 7

11

20

12

Dąbrowska Bożena

Kochaniec Krystyna

Czerwińska Wiesława

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

Sekretarz

22.

Klonowa 9

17

6

9

3

2

Kuśmierz Marian

Rębiś Ryszard

Pikuła Stanisław

Sak Stanisław

Kwiatkowski Piotr

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

Członek

Członek

23.

Klonowa 11

16

21

Igras Tadeusz

Jarocki Zbigniew

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

24.

Klonowa 13

33

Salecki Ryszard

Przewodniczący

25.

Klonowa 15

3

1

Krzykała Wiesław

Kowalska Elżbieta

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

26.

Klonowa 17

19

16

Wilk Janina

Zaborski Andrzej

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

 

 

OSIEDLE SŁONECZNE

Lp.

Adres

Nr lokalu

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

Wyszyńskiego 14

brak komitetu blokowego

2.

Słoneczna 3

brak komitetu blokowego

3.

Wyszyńskiego 18

 

 

 

3.

Wyszyńskiego 19

3

30

Flis Wojciech

Nosek-Owczarek Maryla

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

4.

Mickiewicza 10

37

28

9

Barwiński Marian

Drabent Zofia

Rzepecki Kazimierz

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

5.

Mickiewicza 12

16

10

32

Sobka Zygmunt

Kozik Henryk

Zieliński Józef

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

6.

Kasprowicza 3

4

7

16

Radwan Zofia

Sprawka Wiesław

Stępień Irena

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

7.

Kasprowicza 5

6

20

9

Rostek Ryszard

Jakubas Gabriela

Pytel Edyta

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Członek

8.

Zielińskiego 1

2

16

18

Nowosad Janina

Chmielnik Bogusław

Pulikowski Krzysztof

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

9.

Zielińskiego 3

4

1

15

18

Cieplak Edward

Borowiec Teresa

Kalisz Zbigniew

Malinowska Marianna

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

Członek

10.

Zielińskiego 4

19

13

Iracki Paweł

Tomas Bogdan

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

11.

Zielińskiego 6

8

9

Rogowski Jarosław

Zapalski Sławomir

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

12.

Zielińskiego 7

10

32

26

33

Górecki Henryk

Koper Zenon

Przywara Jan

Wiosło Andrzej

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

Członek

13.

Zielińskiego 8

brak komitetu blokowego

14.

Zielińskiego 9

1

27

22

Zwolak Jan

Walczyk Mieczysław

Lamorska Krystyna

Przewodniczący

Z-ca przewodniczący

Sekretarz

15.

Zielińskiego 10

7

17

Surdacki Artur

Cis Małgorzata

Przewodniczący

Sekretarz

16.

Zielińskiego 11

11

12

2

Bartoś Wiesław

Zalewski Henryk

Irla-Bekier Beata

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

17.

Zielińskiego 13

2

7

8

17

Słowińska Zofia

Bartysiak Zbigniew

Kosidło Stanisław

Łukasik Jan

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Sekretarz

Członek

18.

Zielińskiego 15

3

1

Piątek Karol

Chruścielewski Marian

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

19.

Pogodna 1

2

Przywara Bogusław

Przewodniczący

20.

Pogodna 3

brak komitetu blokowego

21.

Pogodna 5

brak komitetu blokowego

22.

Pogodna 7

2

11

1

Dziurda Waldemar

Karwatowski Marek

Łaska Dariusz

Przewodniczący

Z-ca przewodniczącego

Członek

23.

Popiełuszki 3b

brak komitetu blokowego

24.

Popiełuszki 3c

9

Drabent Małgorzata

Przewodniczący

25.

Popiełuszki 4

7

33

6

Soboń Adam

Kuźmicz Lucyna

Czerwiak Tadeusz

Przewodniczący

Z-ca Przewodniczącego

Członek

26.

Popiełuszki 5

5

1

Gubernat Urszula

Bryła Alfreda

Przewodniczący

Sekretarz

27.

Popiełuszki 7

12

45

10

Mazurek Barbara

Fredo Krystyna

Gonder Wiesław

Przewodniczący

Z

 Nasza Spółdzielnia
Tak wygląda Nasza Spółdzielnia
 Informacje
 Inwestycje








 RODO
Powered by
© Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec”