Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec"
   Admin21.09.2017 05:00:02   
 Nawigacja

Spółdzielnia

Strona główna
Ustawy
Regulaminy
Rada Nadzorcza
Uchwały RN
Protokoły RN
Sprawozdania RN
Zarząd
Uchwały Zarządu
Protokoły Zarządu
Sprawozdania Zarządu
Komitety blokowe
Lustracja
Opinie biegłych
Zadłużenia
Rozliczenia
Przetargi
Sprzedaż
Usługi
Dzierżawa/Wynajm
Wyniki finansowe i stawki opłat
Fundusz remontowy
Gazeta Metalowiec
Prezentacje Multimedialne
Zasoby Spółdzielni
System Zarządzania
Głosy Mieszkańców
Monitoring

Informacje

Archiwum newsów
Szukaj
Linki
Galeria zdjęć
Dokumenty do pobrania

Strony tematyczne

TV i Internet
Internetowa Telefonia Cyfrowa
 Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 Statystyki
Uruchomione 17.10.2005r.


 Komitety blokowe

Wykaz przedstawicieli Komitetów Blokowych
w budynkach mieszkalnych Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec” w Kraśniku
stan na 2014 r.

OSIEDLE MŁODYCH

L.p.
Adres
Nr lokalu
Nazwisko i Imię
Pełniona funkcja
1. Niepodległości 11c
14
31
Tokarczyk Konrad
Lewandowska Alicja
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
2. Niepodległości 21
59
38
8
Greszeta Ryszard
Pietras Tomasz
Zbiżek Józef
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
3. Niepodległości 19
47
4
53
Wybraniec Anna
Bochen Iwona
Wójcik Marian
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
4. Niepodległości 17
29
48
Krzych Kazimierz
Drumlak Irena
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
5. Niepodległości 15
17
58
45
47
Jurak Jan
Kwietniewska Bogumila
Stępniak Barbara
Puzio Marianna
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
6. Niepodległości 13
50
61
Flis Henryk
Mąka Eugeniusz
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
7. Balladyny 2
3
4
18
22
Komar Zofia
Bartnik Jan
Niezgoda Maria
Jarosz Edward
Przewodniczący
Członek
Członek
Członek
8. Balladyny 4
1
4
21
17
Świąder Marian
Bis Teresa
Matysek Stanisław
Lenart Andrzej
Przewodniczący
Sekretarz
Członek
Członek
9. Balladyny 6
4
14
Sałata Lech
Brzuszek Piotr
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
10. Słowackiego 9
brak komitetu blokowego
11. Słowackiego 11
5
18
Majcher Marek
Piasecki Dariusz
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
12. Słowackiego 13
20
Kurzępa Stanisław Z-ca przewodniczącego

OSIEDLE METALOWIEC

L.p.
Adres
Nr lokalu
Nazwisko i Imię
Pełniona funkcja
1. Niepodległośœci 24
37
4
36
Grzesik Władysław
Drozd Józef
Kapica Jan
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
2. Niepodległości 28
36
24
2
5
Wojtaszek Ryszard
Szczepanik Zygmunt
Błaszczyński Stanisław
Miękina Barbara
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
3. Dekutowskiego 2
37
10
13
Wojtak Kazimiera
Resztak Marianna
Sobański Andrzej
Przewodniczący
Z-ca Przewodniczącego
Sekretarz
4. Dekutowskiego 5
38
9
50
Gawlik Halina
Wielgus Dominik
Ferdynand Albin
Przewodniczący
Sekretarz
Członek
5. Dekutowskiego 7
34
51
64
Karczmarski Tadeusz
Gorzelewski Edward
Kurant Kazimierz
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
6. Metalowców 2
33
45
34
4
Capała Tadeusz
Kiebosz Zofia
Surdacki Kazimierz
Mazurek Jan
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
7. Metalowców 3
23
3
1
37
Kurant Tadeusz
Głąb Alina
Staniec Adam
Krzosek Anna
Przewodniczący
Sekretarz
Członek
Członek
8. Metalowców 4
15
Jędruszczak Józef Przewodniczący
9. Metalowców 5 brak komitetu blokowego
10. Metalowców 6
26
30
Rydz Danuta
Naurecka Helena
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
11. Metalowców 7
33
28
Pizoń Wiesław
Woźniak Stanisław
Przewodniczący
Sekretarz
12. Metalowców 8
30
15
Madejek Jan
Goch Henryka
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
13. Metalowców 9 brak komitetu blokowego
14. Grunwaldzka 1
14
20
34
Błaszczyk Teresa
Stańczyk Ryszard
Bryczek Władysław
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
15. Grunwaldzka 3
17
12
Rzepka Kazimiera
Kasak Krystyna
Przewodniczący
Członek
16. Grunwaldzka 5
3
Lis Agnieszka Przewodniczący
17. Grunwaldzka 8
2
13
Wiech Maria
Muszyński Leszek
Przewodniczący
Członek
18. Grunwaldzka 10
1
33
3
Prokop Małgorzata
Zmorczyńska Macieja
Kupisz Danuta
Przewodniczący
Sekretarz
Członek
19. Grunwaldzka 12
3
Miękina Michał Przewodniczący
20. Grunwaldzka 14
16
17
Porzyć Danuta
Kalinowski Stanisław
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
21. Klonowa 7
11
20
12
Dąbrowska Bożena
Kochaniec Krystyna
Czerwińska Wiesława
Przewodniczący,br>Z-ca Przewodniczącego
Sekretarz
22. Klonowa 9
17
13
9
6
3
Kuśmierz Marian
Gryta Jan
Pikuła Stanisław
Rębiś Ryszard
Sak Stanisław
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
Członek
23. Klonowa 11
16
21
2
Igras Tadeusz
Jarocki Zbigniew
Głowacka Anna
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
24. Klonowa 13
33
7
12
Salecki Ryszard
Michna Kazimiera
Bańka Alina
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
25. Klonowa 15
3
1
Krzykała Wiesław
Kowalska Elżbieta
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
26. Klonowa 17 brak komitetu blokowego

OSIEDLE SŁONECZNE

L.p.
Adres
Nr lokalu
Nazwisko i Imię
Pełniona funkcja
1. Wyszyńskiego 14 brak komitetu blokowego
2. Słoneczna 3 brak komitetu blokowego
3. Wyszyńskiego 19 brak komitetu blokowego
4. Mickiewicza 10
11
37
28
9
Gryc Eugeniusz
Barwiński Marian
Drabent Zofia
Rzepecki Kazimierz
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
5. Mickiewicza 12
16
10
32
Sobka Zygmunt
Kozik Henryk
Zieliński Józef
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
6. Kasprowicza 3
4
7
16
Radwan Zofia
Sprawka Wiesław
Stępień Irena
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
7. Kasprowicza 5
6
20
Rostek Ryszard
Jakubas Gabriela
Gruchała Urszula
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
8. Zielińskiego 1
2
16
18
Nowosad Janina
Chmielnik Bogusław
Pulikowski Krzysztof
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
9. Zielińskiego 3
4
1
15
18
Cieplak Edward
Borowiec Teresa
Kalisz Zbigniew
Malinowska Marianna
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
10. Zielińskiego 4 brak komitetu blokowego
11. Zielińskiego 6 brak komitetu blokowego
12. Zielińskiego 7
10
32
26
33
Górecki Henryk
Koper Zenon
Przywara Jan
Wiosło Andrzej
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
13. Zielińskiego 8 brak komitetu blokowego
14. Zielińskiego 9
1
27
22
Zwolak Jan
Walczyk Mieczysław
Lamorska Krystyna
Przewodniczący
Z-ca przewodniczący
Sekretarz
15. Zielińskiego 10
7
17
Surdacki Artur
Cis Małgorzata
Przewodniczący
Sekretarz
16. Zielińskiego 11
11
1
2
Bartoś Wiesław
Podgajna Teresa
Irla-Bekier Beata
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
17. Zielińskiego 13
2
7
8
17
Słowińska Zofia
Bartysiak Zbigniew
Kosidło Stanisław
Łukasik Jan
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
18. Zielińskiego 15
12
1
13
Majka Andrzej
Chruścielewski Marian
Wójtowicz Jerzy
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
19. Pogodna 1 brak komitetu blokowego
20. Pogodna 3 brak komitetu blokowego
21. Pogodna 5 brak komitetu blokowego
22. Pogodna 7
2
11
1
Dziurda Waldemar
Karwatowski Marek
Łaska Dariusz
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
23. Popiełuszki 3b brak komitetu blokowego
24. Popiełuszki 3c
9
Drabent Małgorzata Przewodniczący
25. Popiełuszki 4
7
33
6
Soboń Adam
Kuźmicz Lucyna
Czerwiak Tadeusz
Przewodniczący
Z-ca Przewodniczącego
Członek
26. Popiełuszki 5
5
24
1
Gubernat Magdalena
Bieliński Marek
Bryła Alfreda
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
27. Popiełuszki 7
12
7
10
54
Mazurek Barbara
Zarzeczny Józef
Gonder Wiesław
Albin Małgorzata
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
28. Krasińskiego 3
75
49
13
57
Kępowicz Bożena
Kuśmierz Henryk
Janik Bolesław
Kozak Janina
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Sekretarz
Członek
29. Krasińskiego 5
8
12
3
Flis Bożena
Jacniacka Bożena
Lorecińska Aleksandra
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
30. Krasińskiego 7
40
77
68
51
Bańka Marian
Iracka Regina
Płatek Bożena
Konieczny Henryk
Przewodniczący
Z-ca przewodniczącego
Członek
Członek
31. Krasińskiego 9
10
Marcinkowska Angelika Przewodniczący
32. Krasińskiego 11
69
58
Drozd Czesław
Warda Ryszard
Przewodniczący
Członek
33. Krasińskiego 19 brak komitetu blokowego
34. Popiełuszki 1a
12
Kołodziej Piotr Przewodniczący
35. Popiełuszki 1b brak komitetu blokowego
36. Krasińskiego 3e
17
5
12
Krawczyk Konrad
Jarosz Magdalena
Gazda Justyna
Przewodniczący
Z-ca Przewodniczącego
Sekretarz

 Nasza Spółdzielnia
Tak wygląda Nasza Spółdzielnia
 Informacje




Powered by
© Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec”