Spółdzielnia Mieszkaniowa "Metalowiec" Start!
Dodane przez robikon dnia 04.06.2007 07:00:00
STARTUJEMY NA NOWO

Chciałbym Państwu z przyjemnością przedstawić nowy wygląd oraz funkcjonalność strony Spółdzielni Mieszkaniowej "Metalowiec" w Kraśniku.
Po długich debatach i rozmyślaniach powstał pomysł zastąpienia dotychczasowej strony nową, która będzie reprezentowała sobą to co najlepsze w systemach CMS:


Nowa strona będzie, taką mamy nadzieję współtworzona przez ich użytkowników. Każdy z nich po rejestracji ma do dyspozycji możliwość nadesłania do Nas linka z ciekawą propozycją, dodania news'a o ważnych wydarzeniach, dodania artykułu lub ogłoszenia oraz wysłania do Nas zdjęcia, które może wzbogacić Naszą galerię.
Prosimy o skorzystanie z ankiety.

Rozszerzona zawartość newsa
Ze stroną jest zintegrowane forum na którym wymieniamy sie swoimi opiniami, spostrzeżeniami oraz wolną dyskusją (oczywiście w ramach obowiązującego regulaminu). Zmieniła się formuła forum i teraz w całości dotyczyć będzie ono spraw spółdzielczych. Jest także dział "Na luzie" -;)
Strona cały czas będzie ewoluowała tak aby była jak najlepsza, ale na to potrzeba trochę czasu. W obecny kształt strony włożono wiele pracy i nerwów.


Podziękowania dla wszystkich pomocnych.